Menu
Wstąp do związku Kim jesteśmy? Wspieraj związek Napisz do nas

Pierwsze szkolenie z cyklu „ABC działalności związkowej”

21 czerwca w Warszawie grupa robocza OZZ IP ds. szkoleń przeprowadziła pierwsze szkolenie pt. „ABC działalności związkowej”. W szkoleniu udział wzięli przedstawiciele i przedstawicielki: Warszawskiej Komisji Środowiskowej, Komisji Zakładowej w CRZL, Komisji Zakładowej w Aelia Polska oraz Komisji Środowiskowej Pracowników Sztuki (a także dwie osoby sympatyzujące z IP).

Podczas szkolenia dyskutowaliśmy o sytuacji pracowników w kapitalizmie, ich sile przetargowej, ramach prawnych działania związku zawodowego. Rozmawialiśmy o różnych metodach realizacji postulatów dotyczących miejsca pracy, uczyliśmy się budować strategie i dobierać odpowiednie narzędzia. W kolejnej części będziemy rozmawiać o komunikowaniu żądań i postulatów, a także o komunikacji wewnętrznej.

Spotkaniem tym zainicjowaliśmy cykl szkoleń mających podnieść skuteczność działania komisji OZZ IP. Szkolenia adresowane są do wszystkich członków i członkiń Inicjatywy Pracowniczej. Jeśli należysz bądź sympatyzujesz z IP i jesteś zainteresowany/a uczestnictwem w takim szkolenia w Twoim miejscu zamieszkania napisz do nas na: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Powrót na górę

W tej kategorii